RESTAURACJA

POLECZKA

Restauracja Poleczka to idealne miejsce zarówno do prowadzenia biznesowych rozmów, jak i świętowania rodzinnych uroczystości. Menu oferuje dania nowoczesnej kuchni polskiej i międzynarodowej, a także dania sezonowe, dzięki czemu możemy zaskakiwać naszych Gości nowymi smakami. Zapraszamy także do drink baru, którego kameralna atmosfera sprzyja kontynuowaniu służbowych spotkań w mniej oficjalnym charakterze.

DO RESTAURACJI ZAPRASZAMY:

PN – PT : 6:30 – 22:00

SB – NDZ : 7:00 – 12:00 i 17:00 – 22:00

Naszym atutem są również bogate i pyszne śniadania, a to najważniejszy posiłek, pozwalający dobrze rozpocząć dzień.

ŚNIADANIA SERWUJEMY W GODZINACH:

PN – PT : 6:30 – 10:30

SB – NDZ : 7:00 – 10:30

W ramach naszej restauracji proponujemy także organizację przyjęć okolicznościowych takich jak chrzciny, wesela, rocznice, imprezy firmowe itp. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania i gotowi na to, by im sprostać z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Strona Restauracji

Bankiety firmowe w eleganckiej sali

Bankiety firmowe stają się coraz popularniejsze. Aby były dobrze zapamiętane, trzeba je dobrze zaplanować i zorganizować w miejscu, gwarantującym odpowiednie zaplecze. W naszym Hotelu znajdują się eleganckie sale bankietowe, w których nasi Goście mogą zorganizować szereg imprez rodzinnych i firmowych. Każde z przyjęć jest zupełnie inne i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, Goście uczestniczący w bankiecie, będą zadowoleni i będą go miło wspominać.

Kiedy wynająć salę bankietową?

Bankiety firmowe organizuje się z różnych okazji, ale każdy z nich ma mieć doniosły charakter. Mogą się odbyć w związku z podpisaniem ważnej umowy, otrzymaniem prestiżowej nagrody lub z okazji innego osiągnięcia. Wynajęcie sali bankietowej należy wziąć pod uwagę zawsze wtedy, kiedy przyjęcie ma być bardzo oficjalne, zaproszeni będą inwestorzy lub partnerzy biznesowi. Jednak rośnie liczba firm, które decydują się na organizację poza siedzibą firmy takich przyjęć jak Wigilia firmowa.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ

Przyjęcie Okolicznościowe

zobacz więcej

Przyjęcie Okolicznościowe

W Restauracji Poleczka było zorganizowanych wiele przyjęć okolicznościowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych gości. Podczas organizacji dbamy o wszystkie szczegóły. Z nami organizacja wesela, chrzcin, komunii zakończy się sukcesem. To samo dotyczy organizacji imprez firmowych i wystawnych bankietów. Komponując naszą ofertę, braliśmy pod uwagę różne potrzeby, co pozwala nam na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych o każdym charakterze.

do Restauracji

Bankiet Firmowy

zobacz więcej

Bankiet Firmowy

Nasza Restauracja to nie tylko miejsce, w którym można zjeść wyśmienite danie, spędzić czas z bliskimi lub spotkać się z ważnym klientem. Starannie przygotowana oferta obejmuje również usługi cateringowe i organizację bankietów. Nasze sale są komfortowo wyposażone, a kucharze potrafią wyczarować niesamowite potrawy, które zasmakują największym smakoszom. Każde przyjęcie jest inne. Towarzyszy mu inna oprawa, bierze w nim udział różna liczba gości, może być także diametralnie różne menu.

do Restauracji

Catering

zobacz więcej

Catering

Restauracja Poleczka oferuje bardzo rozbudowaną ofertę cateringową, która zmienia się w odniesieniu do tego, czego potrzebuje Klient. Kiedy chodzi o takie przyjęcia jak te z okazji Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wtedy menu uwzględnia charakterystyczne, tradycyjne potrawy. W przypadku Wielkanocy mogą być takie dania jak mazurek, żurek, różne odsłony jajek. Z kolei na firmową Wigilię proponujemy takie specjały jak ryba po grecku, barszcz czerwony, czy pierogi z kapustą i grzybami.

do Restauracji

Sala bankietowa dopasowana do potrzeb

Podobnie jak pokoje, tak i nasze sale bankietowe spełniają międzynarodowe standardy sieci Best Western. Naszym Gościom proponujemy kilka sal, a największa z nich ma powierzchnię aż 260 metrów kwadratowych i jest na 120 osób. Wszystkie sale są wyposażone w klimatyzację. W zależności od preferencji organizatorów i charakteru samego wydarzenia sala może być przygotowana pod kątem bankietów zasiadanych lub odbywających się przy stolikach koktajlowych. Każdemu przyjęciu towarzyszyć będzie odpowiednia oprawa i dekoracje, a stoły będą elegancko przystrojone. Aranżacja sali jest ustalona wcześniej z Klientem. Dopełnieniem całości jest klimatyczne oświetlenie dobrane pod kątem tego rodzaju wydarzeń. Dysponujemy również specjalnym oświetleniem scenicznym, jeśli w trakcie bankietu organizatorzy przewidują dla Gości dodatkowe atrakcje, jak występ teatralny. Na życzenie Gości zapewnimy również oprawę muzyczną.

Autorskie menu na bankiecie

Na wystawnym bankiecie firmowym nie może zabraknąć wyśmienitych dań. W naszej hotelowej restauracji przygotowaniem potraw zajmują się znakomici i doświadczeni kucharze. Serwujemy dania z autorskiego menu, które wcześniej jest konsultowane z Klientami. Chcemy być elastyczni i sprostać oczekiwaniom wszystkich Gości, dlatego możemy przygotować odrębne menu, jeśli Gość jest wegetarianinem lub ma alergię.

Jesteśmy pewni, że każdy bankiet organizowany u nas, zakończy się pełnym sukcesem. Elegancka atmosfera, smaczne jedzenie i doskonała rozrywka są czymś, co zauważą i docenią wszyscy uczestnicy przyjęcia. Im lepiej zorganizowane przyjęcie, tym lepsza i dłuższa zabawa. Aby Goście nie musieli wracać do domu w nocy, bezpośrednio po bankiecie, zachęcamy, by zarezerwować dla nich nocleg w naszym Hotelu. Pokoje są komfortowo wyposażone i pozwolą na regenerację sił po udanym przyjęciu.

Usługa cateringowa

Wśród naszych usług jest również catering. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą urządzić kameralne przyjęcie w siedzibie swojej firmy. Podobnie, jak podczas przygotowywania bankietów, tak i tutaj jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. Jeśli przyjęcie ma się odbyć dla pracowników z okazji Wielkanocy czy Bożego Narodzenia, proponujemy menu, w którym pojawiają się same tradycyjne dania, co podkreśli charakter spotkania.

POZOSTAŁE NASZE USŁUGI

PROGRAM OCHRONY GOŚCIA – TARCZA ANTYWIRUSOWA® 

Dowiedz się więcej!

PROGRAM OCHRONY GOŚCIA – TARCZA ANTYWIRUSOWA®

Dowiedz się więcej!