• Best Western Hotel Poleczki

  • Best Western Hotel Poleczki

Restauracja

Obiady Weekendowe tylko w Restauracji Poleczka

Sprawdź naszą ofertę!

______________________________________________________________________

Oprócz komfortowych pokoi i dobrze wyposażonych sal konferencyjnych zapraszamy Państwa do hotelowej Restauracji Poleczka, w której możecie Państwo wybrać menu z karty. Wiele decyzji biznesowych zapada właśnie podczas takich spotkań, dlatego dla naszych Gości przygotowaliśmy dania kuchni międzynarodowej i polskiej. Bar z różnorodną ofertą drinków sprzyja kontynuacji rozmów biznesowych po zakończeniu części oficjalnej spotkań. Restauracja Poleczka zaprasza na pyszne i bogate śniadania. W Restauracji Poleczka znajdziecie Państwo niepowtarzalną atmosferę oraz dania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

______________________________________________________________________

ŚNIADANIA:

Smaczne i pożywne śniadanie to zastrzyk energii na cały dzień.

Serwujemy poniedziałek-piątek w godzinach 6.30-10.00, natomiast w weekendy 7.00-11.00

Specjalna sezonowa karta Szef Kuchni Poleca zachwyci nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Aby posmakować naszych specjalności nie musisz być gościem hotelowym. Nasze menu czeka na każdego, kto odwiedzi naszą restaurację.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: 668 045 502

Oferujemy organizację przyjęć okolicznościowych:

  • Wesela
  • Komunie
  • Chrzty
  • Konsolacje
  • Urodziny
  • Rocznice
  • Zjazdy integracyjne
  • Imprezy firmowe

Z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować elegancki bankiet firmowy, rodzinne przyjęcie, bądź spotkanie w gronie przyjaciół. Każde spotkanie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je indywidualnie, dlatego zadzwoń lub napisz, a przygotujemy specjalną ofertę. Szef Kuchni przygotuje dania z pełną starannością z produktów najwyższej jakości, a dyskretna obsługa zapewni Państwu najwyższy komfort. Restauracja Poleczka przystosowana jest do organizacji komfortowych przyjęć do 120 osób. Zapraszamy!

 Polub nas!  facebook  Znajdź nas!  google

 

Restauracja Poleczka

W przypadku pytań lub chęci dokonania bezpośredniej rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Restauracja Hotelowa Poleczka Warszawa zaprasza swoich Gości hotelowych oraz wszystkich Koneserów smacznego jedzenia w swe progi. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i menu. Smacznego!

Największa na świecie sieć hotelowa kontynuuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Best Western Hotel Poleczki to już trzeci obiekt w stolicy należący do Best Western, który otworzył swe podwoje dla Gości

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie zieleni Służewieckiego Toru Wyścigów Konnych i bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi z centrum miasta (15 minut) i lotniskiem im Fryderyka Chopina (4 minuty) służą wypoczynkowi po dniu spędzonym w mieście lub biurze.