• Best Western Hotel Poleczki

  • Best Western Hotel Poleczki

O hotelu

Rozwój Sieci Best Western w Polsce – otwarcie Best Western Hotel Poleczki

Największa na świecie sieć hotelowa kontynuuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Best Western Hotel Poleczki to już trzeci obiekt w stolicy należący do Best Western, który otworzył swe podwoje dla gości. Trzygwiazdkowy hotel, zlokalizowany w pobliżu warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, jest idealną propozycją zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów.  

Best Western Hotel Poleczki położony jest w biznesowym sercu stolicy, w pobliżu kompleksu Business Park Poleczki. Doskonała lokalizacja gwarantuje wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz lotniskiem im. F. Chopina. Do dyspozycji Gości Best Western Hotel Poleczki oddaje 53 nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone w telewizory z ekranami LCD, bezpłatny dostęp do Internetu, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Dodatkowo hotel dysponuje trzema funkcjonalnymi oraz nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, a także dużą salą bankietową przystosowaną do organizacji m.in. wystaw oraz recitali. Na terenie wokół Hotelu znajduje się 70 strzeżonych miejsc parkingowych. Ponadto wszystkich Gości zapraszamy do naszej Restauracji Poleczka, która serwuje dania kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowych. Doskonała lokalizacja gwarantuje wygodne połączenia komunikacyjne :

– lotnisko im. F. Chopina – 5 minut
– najbliższa stacja metra Stokłosy – 5 minut
– centrum miasta – dojazd ulicą Puławską 20 minut
– przystanek autobusowy 148, 165, 331 – przy hotelu
– markety i inne centra handlowe -10 minut
– Multikino Ursynów- 10 minut

W sąsiedztwie zieleń Służewieckiego Toru Wyścigów Konnych , która służy wypoczynkowi po dniu spędzonym w mieście lub biurze.

Na terenie wokół Hotelu znajduje się dozorowany parking dla 70 samochodów oraz autokaru, który funkcjonuje także jako parking lotniskowy, na którym można zostawić samochód na czas podróży.
Dodatkowo proponujemy Państwu długoterminowy wynajem miejsc parkingowych na korzystnych warunkach abonamentowych.

Odwiedź nas na:  facebook

 

W przypadku pytań lub chęci dokonania bezpośredniej rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Restauracja Hotelowa Poleczka Warszawa zaprasza swoich Gości hotelowych oraz wszystkich Koneserów smacznego jedzenia w swe progi. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i menu. Smacznego!

Największa na świecie sieć hotelowa kontynuuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. Best Western Hotel Poleczki to już trzeci obiekt w stolicy należący do Best Western, który otworzył swe podwoje dla Gości

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie zieleni Służewieckiego Toru Wyścigów Konnych i bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi z centrum miasta (15 minut) i lotniskiem im Fryderyka Chopina (4 minuty) służą wypoczynkowi po dniu spędzonym w mieście lub biurze.